NYOPPLASTEDE EIENDOMMER
Última propiedad añadida 1
REF: A911A + INFO
Última propiedad añadida 2
REF: V862SI + INFO

VÆRET
Weather Maspalomas


EIENDOMSINFO
Type eiendom: Leilighet
Område: Puerto Rico
Referanse: A906S
Pris: 220.000 €

MODERNE RENOVERT LEILIGHET MED 1 SOVEROM I MALIBU. ROMSLIG TERRASSE OG FLOTT HAVUTSIKT. FELLES POOL.
Bilder
Bilder
Eiendomsdetaljer
Pris: 220.000 €
Transaksjonstype:SalgM2 Tomt:51
M2 konstruert:35Antall soverom:1
Antall bad:1Byggeår:1988
Eiendommens stand:RenovertSvømmebasseng:Felles
Fellesutgifter:138 €Eiendomsskatt:226€
Eiendom bygd på turisttomt - må brukes til "turistformål"
- i henhold til spesielle vilkår/begrensninger.
Fasiliteter
Terrasse / BalkongHeis
HavsutsiktAircondition
Møblert
Under 20 min gange til strand
Video
360
Plandokument
Kart
Les mer om Puerto Rico
Puerto Rico er ett av Gran Canarias klassiske reisemål. Småbyen ligger vakkert til på sydvestkysten.

Bebyggelsen ligger på begge sider av dalføret som munner ut ved havet og den flotte sandstranden. Eiendomskonstruksjonen her består først og fremst av leilighetskomplekser og rekkehus. Det er en god del trapper i Puerto Rico ettersom en stor del av bebyggelsen som nevnt ligger oppe i fjellet. Mange eiendommer har god utsikt over Puerto Rico-stranden og havet.

Per i dag er det bygd tre store kjøpesenter i Puerto Rico sentrum med enkel adkomst. Her kan du velge og vrake blant et stort utvalg av restauranter, barer og shoppingmuligheter. Turistbyen er like livlig på dagtid som på nattes tid. Charterturismen holder liv i byen og det finnes fornøyelsestilbud helt ut i de sene nattetimer.

Agua de la Perra (nydalen) hører også til Puerto Rico, dog er stedet mye roligere og mer tilbaketrukket da det ligger gjemt på andre siden av Puerto Rico-dalen, i retning Patalavaca.

Området har utsikt over marinaen og havet. Bebyggelsen er preget av leilighetsanlegg hvor mange enheter har blitt solgt ut til ikke-residente.

Det finnes en grønn og naturskjønn park i området som gir stedet en helt spesiell stemning.

Fra nydalen har man gangavstand inn til Puerto Rico-stranden og sentrum.

Den gyldengule, langgrunne Puerto Rico-stranden er godt besøkt, men atmosfæren er likevel rolig og behagelig. Her tilbys vannaktiviteter som seiling, windsurfing, snorkling og fisking etc.

Ca 15 minutters gange vest for Puerto Rico ligger det lille naboreisemålet Amadores, kjent for sin "karibisk inspirerte", hvite sandstrand.
Beskrivelse
Foretrukket overtakelsesdato: April 2025.


Belliggenhet:

Leiligheten ligger i det populære Malibu-komplekset på toppen av East Hill i Puerto Rico. Billedskjønn utsikt over den vakre Nydalen, marinaen og havet fra den langstrakte terrassen. Fredelig område.

Direkte tilgang til godt besøkte turstier i fjellet hvor du kan gå helt til Arguineguín. Trapper ned til Nydalen med adkomst til parkområdet, Las Olas kjøpesenter og marinaen. Gangavstand til stranden i Puerto Rico og sentrum med alle dets fasiliteter; det være seg 3 kjøpesentre, alle slags butikker, apotek, medisinske sentre, restauranter, caféer, barer etc.

Eiendommen ligger i den mest attraktive delen av komplekset og tilbyr dermed en fantastisk havutsikt. Østvendt, åpen og solrik terrasse.

Meget enkel, rullestolvennlig adkomst, Kun 1 etasje ned fra hovedinngangen. Leiligheten ligger praktisk til ved siden av heisen.



Innhold:

Hjørneleiligheten er så å si totalrenovert i en smakfull, moderne stil. Den gir et lyst og luftig inntrykk. Høykvalitets kjeramiske gulvfliser i lys grå treimitasjon og hvitmalte vegger. Gode ??plan - og oppbevaringsløsninger.

Oppussingen av eiendommen ble utført i 2022. Alt ble skiftet, bortsett fra gulvflisene, inngangsdøren (som er malt i hvit innvendig) og garderobeskapet på soverommet. Noen elektriske apparater er fra 2018; stekeovn, platetopp og klimaanlegg. I 2022 ble leiligheten nymalt og det ble satt inn nytt kjøkken, høyskap i gangen og badet ble renovert. Alle vinduer og terrassedører ble skiftet. De har vedlikeholdsfrie aluminiumsrammer og er hvite på innsiden og grønne på utsiden i henhold til sameiets farger. Doble terrassedører med solfilter hindrer overoppheting av boligen. Ny elektrisk markise som dekker hele terrassen. Rørene på kjøkkenet og badet ble også skiftet samt at det elektriske anlegget ble oppgradert (Eierne har fakturaer som kan forevises.) De aller fleste møblene er fra 2023, kjøpt hos Baez Muebles i Arguineguín.Høy kvalitet.

Når du entrer leiligheten kommer du inn i hallen. Her finner du et praktisk skoskap og nydelige veggmalerier (det ene er spesiallaget av en norsk kunstner og dekker strømskapet). Taklampe med 3 forskjellige lysstyrkenivåer. Spesiallaget høyskap fra gulv til tak med integrert kjøleskap og frysedel. Vinkjøleskap. Godt med lagringsplass for rengjøringsutstyr mm. Integrert søppelbøtte. Smarte løsninger.

Rett frem finner du stue og kjøkken; - åpen løsning. Badet ligger til venstre og soverommet lenger fremme. Stor terrasse foran stue og soverom. Adkomst til uteområdet fra begge rommene.

L-formet, håndtaksløst kjøkken med over- og underskap i hvit farge. LED-lys . Solid, sort granitt benkeplate med sølvglitter og hvit backsplash - enkel å holde ren. Underlimt vask. Sort kran som kan reguleres etter behov. Blendet vindu sørger for ekstra ventilasjon og privatliv. Rullegardin. Følgende elektriske apparater er inkludert i kjøpesummen: integrert oppvaskmaskin, kjeramisk koketopp med 4 plater, hvit stekeovn, avtrekksvifte med kullfilter, innebygd kjøl-frys kombinasjon og vinkjøleskap.

Stuen er meget elegant og luftig. Den er innredet med en komfortabel grå sovesofa (seng for 2 personer), rundt salongbord med hvit bordplate og stilig TV-møblel i sort og hvitt med marmormønster i samme stil som gulvflisene ute. Lekkert, ovalt speil over TV-benken. Veggmontert flatskjerm-TV som kan reguleres og vendes mot terrassen om ønskelig. De store terrassedørene, som har dobbeltglass og solfilter, slipper godt med dagslys inn i stuen, samtidig som de sørger for at hverdagsrommet ikke blir overopphetet. Når dørene åpnes helt føles terrasseområdet som en del av innearealet og vice versa. Pene lamellgardiner for ekstra solbeskyttelse.

Den åpne terrassen strekker seg langs hele leilighetsfronten og er således særs romslig. Utearealet er flislagt med gulvfliser i hvit marmorstil og rekkverket består av hvitmalte blomsterpotter som per i dag er fylt med hvite dekorative steiner og plater under. LED-lys innimellom steinene skaper en koselig atmosfære når solen går ned. Stor elektrisk markise fra 2023 som dekker hele terrasseområdet. Markisestøtte i aluminium foran og transparente gardiner. Man får en følelse av å ha et ekstra rom når alle markisene er i bruk. Perfekt for kvelder som er litt kjøligere enn normlalt.

Terrassedelen foran stuen er i dag utstyrt med en spiseplass i lys grå rottingstil av høy kvalitet; firkantet bord med glassplate og 4 matchende spisestuestoler. Hvitt aluminiumsskap hvor den ytterdelen av klimaanlegget er plassert. Skapet kan også brukes som avlastningsbord. Uteområdet foran soverommet er utstyrt med en komfortabel sittegruppe i samme materiale, bestående av sofa, salongbord med glassplate og to solstoler med fotskammel. Utsikten fra terrassen er fantastisk. Man ser mot fjellene, den grønne dalen og havet/marinaen. Her kan du slappe av i solen hele dagen og nyte vakre solnedganger når kvelden siger på. Sol fra rundt 8 om morgenen til rundt 6 om kvelden på vinterstid.

Det romslige soverommet, som altså har egen utgang til terrassen, er lyst, lekkert og luftig. Det består av en hvit dobbeltseng fra Baez Muebles (2021) med oppbevaringsplass under, ekstra tykk aloe vera-madrass og en vakkert dekorert sengegavl i en blanding av moderne og rustikk stil. To hvite nattbord med sorte, moderne touch-lamper. Dobbelt USB-uttak på begge sider av sengen. Innebygd garderobe med skyvedører, herav 1 speildør. Air condition. Hvite lamellgardiner. Terrassedøren kan skyves helt ut til siden. Ekstra mye dagslys og eksepsjonell ventilasjon.

Badet er delikat flislagt med store, hvite veggfliser. Det er utstyrt med et grått, moderne baderomsmøbel i trestil. Rund servant og speil med integrert LED-lys i rammen. Downlights i taket. Stor hjørnedusj med glassdører og to dusjhoder; Raindance og hånddusj. Forhøyet vaskemaskin for enklere håndtering. Spesiallaget skuff under for oppbevaring av rengjøringsmidler etc. Varmtvannsbeholder. Skyvevinduer for god ventilasjon. Frostet glass.

Eiendommen selges fullt møblert og utstyrt, bortsett fra noen få pyntegjenstander.


Sameiet:

Komplekset har et stort, felles basseng med langstrakte solterrasser.

Nymalt tennisbane. Lekeområde med bordtennis og biljardbord. Treningsrom med diverse maskiner og utstyr.

Heis som tar deg både til leiligheten og bassengområdet.

Resepsjonstjeneste.

Velfungerende, internasjonalt sameie.

Gratis gateparkering i Avenida Roque del Este (adkomstveien til komplekset).



Plandokumentet og dets mål kan være unøyaktig. Kun illustrativt.

Kjøpsomkostninger er ikke inkludert i prisen. Disse omfatter dokumentavgift på 6,5% av kjøpesummen for bruktkjøp eller skatter/avgifter på 8% av kjøpesummen for førstegangstransaksjon. I tillegg kommer notar- og grunnboksgebyr og advokathonorar. Gjennomsnittlig kalkuleres kjøpsomkostningnene til å være mellom 8-10% av kjøpesummen for bruktkjøp og 10-12% for førstegangstransaksjoner. Unntaksvis kan det bli mer dersom kjøpesummen er lav eller at kjøper skal ha spansk banklån. Kjøper vil uansett få en detaljert oversikt over kjøpsomkostningene for eiendommen han/hun ønsker å erverve.

Eiendommen selges som den er (juridisk uttrykk om den faste eiendommens stand. Ta kontakt om ytterligere forklaring er nødvendig).

Eiendom bygd på turisttomt - må brukes til turistformål - i henhold til spesielle vilkår/ begrensninger.

Det tas forbehold om endringer, feil og mangler vedrørende informasjon gitt om eiendommen samt at den kan trekkes fra markedet uten forhåndsvarsel.

ENERGISERTIFIKAT:
EIENDOMSINFO
Type eiendom: Leilighet
Område: Puerto Rico
Referanse: A906S
Pris: 220.000 €

MODERNE RENOVERT LEILIGHET MED 1 SOVEROM I MALIBU. ROMSLIG TERRASSE OG FLOTT HAVUTSIKT. FELLES POOL.
Bilder
Bilder
Eiendomsdetaljer
Pris: 220.000 €
Transaksjonstype:Salg
M2 Tomt:51
M2 konstruert:35
Antall soverom:1
Antall bad:1
Byggeår:1988
Eiendommens stand:Renovert
Svømmebasseng:Felles
Fellesutgifter:138 €
Eiendomsskatt:226€
Eiendom bygd på turisttomt
må brukes til "turistformål" - i henhold til
spesielle vilkår/begrensninger.
Fasiliteter
Terrasse / Balkong
Heis
Havsutsikt
Aircondition
Møblert
Under 20 min gange til strand
Video
360
Plandokument
Kart
Les mer om Puerto Rico
Puerto Rico er ett av Gran Canarias klassiske reisemål. Småbyen ligger vakkert til på sydvestkysten.

Bebyggelsen ligger på begge sider av dalføret som munner ut ved havet og den flotte sandstranden. Eiendomskonstruksjonen her består først og fremst av leilighetskomplekser og rekkehus. Det er en god del trapper i Puerto Rico ettersom en stor del av bebyggelsen som nevnt ligger oppe i fjellet. Mange eiendommer har god utsikt over Puerto Rico-stranden og havet.

Per i dag er det bygd tre store kjøpesenter i Puerto Rico sentrum med enkel adkomst. Her kan du velge og vrake blant et stort utvalg av restauranter, barer og shoppingmuligheter. Turistbyen er like livlig på dagtid som på nattes tid. Charterturismen holder liv i byen og det finnes fornøyelsestilbud helt ut i de sene nattetimer.

Agua de la Perra (nydalen) hører også til Puerto Rico, dog er stedet mye roligere og mer tilbaketrukket da det ligger gjemt på andre siden av Puerto Rico-dalen, i retning Patalavaca.

Området har utsikt over marinaen og havet. Bebyggelsen er preget av leilighetsanlegg hvor mange enheter har blitt solgt ut til ikke-residente.

Det finnes en grønn og naturskjønn park i området som gir stedet en helt spesiell stemning.

Fra nydalen har man gangavstand inn til Puerto Rico-stranden og sentrum.

Den gyldengule, langgrunne Puerto Rico-stranden er godt besøkt, men atmosfæren er likevel rolig og behagelig. Her tilbys vannaktiviteter som seiling, windsurfing, snorkling og fisking etc.

Ca 15 minutters gange vest for Puerto Rico ligger det lille naboreisemålet Amadores, kjent for sin "karibisk inspirerte", hvite sandstrand.
Beskrivelse
Foretrukket overtakelsesdato: April 2025.


Belliggenhet:

Leiligheten ligger i det populære Malibu-komplekset på toppen av East Hill i Puerto Rico. Billedskjønn utsikt over den vakre Nydalen, marinaen og havet fra den langstrakte terrassen. Fredelig område.

Direkte tilgang til godt besøkte turstier i fjellet hvor du kan gå helt til Arguineguín. Trapper ned til Nydalen med adkomst til parkområdet, Las Olas kjøpesenter og marinaen. Gangavstand til stranden i Puerto Rico og sentrum med alle dets fasiliteter; det være seg 3 kjøpesentre, alle slags butikker, apotek, medisinske sentre, restauranter, caféer, barer etc.

Eiendommen ligger i den mest attraktive delen av komplekset og tilbyr dermed en fantastisk havutsikt. Østvendt, åpen og solrik terrasse.

Meget enkel, rullestolvennlig adkomst, Kun 1 etasje ned fra hovedinngangen. Leiligheten ligger praktisk til ved siden av heisen.



Innhold:

Hjørneleiligheten er så å si totalrenovert i en smakfull, moderne stil. Den gir et lyst og luftig inntrykk. Høykvalitets kjeramiske gulvfliser i lys grå treimitasjon og hvitmalte vegger. Gode ??plan - og oppbevaringsløsninger.

Oppussingen av eiendommen ble utført i 2022. Alt ble skiftet, bortsett fra gulvflisene, inngangsdøren (som er malt i hvit innvendig) og garderobeskapet på soverommet. Noen elektriske apparater er fra 2018; stekeovn, platetopp og klimaanlegg. I 2022 ble leiligheten nymalt og det ble satt inn nytt kjøkken, høyskap i gangen og badet ble renovert. Alle vinduer og terrassedører ble skiftet. De har vedlikeholdsfrie aluminiumsrammer og er hvite på innsiden og grønne på utsiden i henhold til sameiets farger. Doble terrassedører med solfilter hindrer overoppheting av boligen. Ny elektrisk markise som dekker hele terrassen. Rørene på kjøkkenet og badet ble også skiftet samt at det elektriske anlegget ble oppgradert (Eierne har fakturaer som kan forevises.) De aller fleste møblene er fra 2023, kjøpt hos Baez Muebles i Arguineguín.Høy kvalitet.

Når du entrer leiligheten kommer du inn i hallen. Her finner du et praktisk skoskap og nydelige veggmalerier (det ene er spesiallaget av en norsk kunstner og dekker strømskapet). Taklampe med 3 forskjellige lysstyrkenivåer. Spesiallaget høyskap fra gulv til tak med integrert kjøleskap og frysedel. Vinkjøleskap. Godt med lagringsplass for rengjøringsutstyr mm. Integrert søppelbøtte. Smarte løsninger.

Rett frem finner du stue og kjøkken; - åpen løsning. Badet ligger til venstre og soverommet lenger fremme. Stor terrasse foran stue og soverom. Adkomst til uteområdet fra begge rommene.

L-formet, håndtaksløst kjøkken med over- og underskap i hvit farge. LED-lys . Solid, sort granitt benkeplate med sølvglitter og hvit backsplash - enkel å holde ren. Underlimt vask. Sort kran som kan reguleres etter behov. Blendet vindu sørger for ekstra ventilasjon og privatliv. Rullegardin. Følgende elektriske apparater er inkludert i kjøpesummen: integrert oppvaskmaskin, kjeramisk koketopp med 4 plater, hvit stekeovn, avtrekksvifte med kullfilter, innebygd kjøl-frys kombinasjon og vinkjøleskap.

Stuen er meget elegant og luftig. Den er innredet med en komfortabel grå sovesofa (seng for 2 personer), rundt salongbord med hvit bordplate og stilig TV-møblel i sort og hvitt med marmormønster i samme stil som gulvflisene ute. Lekkert, ovalt speil over TV-benken. Veggmontert flatskjerm-TV som kan reguleres og vendes mot terrassen om ønskelig. De store terrassedørene, som har dobbeltglass og solfilter, slipper godt med dagslys inn i stuen, samtidig som de sørger for at hverdagsrommet ikke blir overopphetet. Når dørene åpnes helt føles terrasseområdet som en del av innearealet og vice versa. Pene lamellgardiner for ekstra solbeskyttelse.

Den åpne terrassen strekker seg langs hele leilighetsfronten og er således særs romslig. Utearealet er flislagt med gulvfliser i hvit marmorstil og rekkverket består av hvitmalte blomsterpotter som per i dag er fylt med hvite dekorative steiner og plater under. LED-lys innimellom steinene skaper en koselig atmosfære når solen går ned. Stor elektrisk markise fra 2023 som dekker hele terrasseområdet. Markisestøtte i aluminium foran og transparente gardiner. Man får en følelse av å ha et ekstra rom når alle markisene er i bruk. Perfekt for kvelder som er litt kjøligere enn normlalt.

Terrassedelen foran stuen er i dag utstyrt med en spiseplass i lys grå rottingstil av høy kvalitet; firkantet bord med glassplate og 4 matchende spisestuestoler. Hvitt aluminiumsskap hvor den ytterdelen av klimaanlegget er plassert. Skapet kan også brukes som avlastningsbord. Uteområdet foran soverommet er utstyrt med en komfortabel sittegruppe i samme materiale, bestående av sofa, salongbord med glassplate og to solstoler med fotskammel. Utsikten fra terrassen er fantastisk. Man ser mot fjellene, den grønne dalen og havet/marinaen. Her kan du slappe av i solen hele dagen og nyte vakre solnedganger når kvelden siger på. Sol fra rundt 8 om morgenen til rundt 6 om kvelden på vinterstid.

Det romslige soverommet, som altså har egen utgang til terrassen, er lyst, lekkert og luftig. Det består av en hvit dobbeltseng fra Baez Muebles (2021) med oppbevaringsplass under, ekstra tykk aloe vera-madrass og en vakkert dekorert sengegavl i en blanding av moderne og rustikk stil. To hvite nattbord med sorte, moderne touch-lamper. Dobbelt USB-uttak på begge sider av sengen. Innebygd garderobe med skyvedører, herav 1 speildør. Air condition. Hvite lamellgardiner. Terrassedøren kan skyves helt ut til siden. Ekstra mye dagslys og eksepsjonell ventilasjon.

Badet er delikat flislagt med store, hvite veggfliser. Det er utstyrt med et grått, moderne baderomsmøbel i trestil. Rund servant og speil med integrert LED-lys i rammen. Downlights i taket. Stor hjørnedusj med glassdører og to dusjhoder; Raindance og hånddusj. Forhøyet vaskemaskin for enklere håndtering. Spesiallaget skuff under for oppbevaring av rengjøringsmidler etc. Varmtvannsbeholder. Skyvevinduer for god ventilasjon. Frostet glass.

Eiendommen selges fullt møblert og utstyrt, bortsett fra noen få pyntegjenstander.


Sameiet:

Komplekset har et stort, felles basseng med langstrakte solterrasser.

Nymalt tennisbane. Lekeområde med bordtennis og biljardbord. Treningsrom med diverse maskiner og utstyr.

Heis som tar deg både til leiligheten og bassengområdet.

Resepsjonstjeneste.

Velfungerende, internasjonalt sameie.

Gratis gateparkering i Avenida Roque del Este (adkomstveien til komplekset).



Plandokumentet og dets mål kan være unøyaktig. Kun illustrativt.

Kjøpsomkostninger er ikke inkludert i prisen. Disse omfatter dokumentavgift på 6,5% av kjøpesummen for bruktkjøp eller skatter/avgifter på 8% av kjøpesummen for førstegangstransaksjon. I tillegg kommer notar- og grunnboksgebyr og advokathonorar. Gjennomsnittlig kalkuleres kjøpsomkostningnene til å være mellom 8-10% av kjøpesummen for bruktkjøp og 10-12% for førstegangstransaksjoner. Unntaksvis kan det bli mer dersom kjøpesummen er lav eller at kjøper skal ha spansk banklån. Kjøper vil uansett få en detaljert oversikt over kjøpsomkostningene for eiendommen han/hun ønsker å erverve.

Eiendommen selges som den er (juridisk uttrykk om den faste eiendommens stand. Ta kontakt om ytterligere forklaring er nødvendig).

Eiendom bygd på turisttomt - må brukes til turistformål - i henhold til spesielle vilkår/ begrensninger.

Det tas forbehold om endringer, feil og mangler vedrørende informasjon gitt om eiendommen samt at den kan trekkes fra markedet uten forhåndsvarsel.

ENERGISERTIFIKAT:



Logo Real Invest Gran Canaria (pie de página)
HJEM
LITT OM OSS
SELG DIN EIENDOM
KJØPSPROSESSEN
GRAN CANARIA
REFERANSER
LINKER
KONTAKT
VÅRE EIENDOMMER
SALG
Juridisk. @ Real Invest Gran Canaria. All rights reserved. Design by: Nova Design
Logo Real Invest Gran Canaria (pie de página)
Juridisk. @ Real Invest Gran Canaria. All rights reserved. Design by: Nova Design